FOTOĞRAF ve VİDEO ÇEKİMİ
PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Video ve fotoğraf çekim hizmetleri, kurum ve kuruluşların reklam, tanıtım, etkinlik ve tanıtım amaçlı çekimleri için yapılmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra, drone çekimleri, video ve fotoğraf çekimleri firmanıza uygun bir vizyon ile kurgulanarak, üretilen bu dijital içeriklerin sizi temsil edecek kalitede olmaları bizim için çok önemlidir.

Fotoğraf ve video çekimi hizmetleri, her türlü etkinlik için oldukça önemlidir. Bu hizmetler sayesinde, etkinliklerin en güzel anları, fotoğraf ve video formatlarında saklanabilir ve daha sonra tekrar tekrar izlenebilir. Ayrıca, etkinlikler için fotoğraf ve video çekimi hizmetleri, etkinliklerin daha iyi bir şekilde planlanmasını ve yönetilmesini de sağlar. Bu yüzden, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri, her türlü etkinlikte oldukça önemlidir.

Hedefimiz sizin başarınızla büyümek. Dolayısıyla size sunduğumuz
her bir hizmet kendi firmamızın kimlik oluşumunu desteklemekte ve farkımızı ortaya çıkartmaktadır.

03. HİZMET ALANLARIMIZ

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda yıllanmış tecrübemiz ve profesyonelliğimizden güç alarak çalışıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Firma fotoğrafları, birçok işletme için önemli bir yatırımdır. Bu fotoğraflar, işletmenin güvenilirliğini artırabilir ve işletmenin ürünlerine ve hizmetlerine odaklanabilir. Bu nedenle, birçok yerli işletme, kurumsal fotoğraf çekimi hizmetlerini kullanır. Firma fotoğrafları, ayrıca birçok web sitesinde, sosyal medya sitesinde ve dijital ortamda kullanılabilir.

Video Çekimi

Kurumsal video çekimleri, günümüzde her kurumun bir aracı olarak gördüğü, başta sosyal medyada ve web sitelerinde yayınladığı, dijital ortamda kendi markasının tanıtımını yapmak için kullandığı bir çekim çeşididir. Kurumsal video çekimleri sadece marka tanıtımına yönelik değildir. Kurumların özel ürünleri, hizmetleri, çalışanları, sattığı ürünler, kullandığı ürünler, satış sonrası hizmetleri, proje çalışmaları vb. konularının kullanıcılara en doğru şekilde aktarılması için kurumsal video çekimleri tercih edilmektedir.

Drone Çekimi

Havadan drone görüntüleri ve fotoğraflarının kullanım alanları oldukça fazla. Genellikle inşaat, mühendislik, ticaret, tarım, ormancılık, madencilik gibi alanlarda aktif olarak kullanılıyor. Firmanızın açık alanlarını, tesislerinizin fiziki imkanlarının, kapasitelerinin havadan fotoğraf ve videolarının çekimi hizmetidir. Drone çekimi sonrası içeriklerinizi ham halde alabileceğiniz gibi kurgulanmış olarak da almanız mümkündür.

Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmleri, etkileyici anlatıcılıklarıyla kurumlarınızın imajına çok daha fazla belirleyicilik kazandıran hizmettir. Etkileyici kaliteli bir tanıtım filminin doğası gereği, kurumlarının sadece bilinen imajını değil, aynı zamanda sürdürülebilirliğini ve kalitesini arttırmak için yayınlanan beklentilerini de yansıtacaktır. Marka kimliğinizi güçlendirirken, bağlantılarınızı genişletmenize de öncülük edecektir.

Video Düzenleme

Video düzenleme revize hizmeti, eski güncel olmayan video içeriklerinizin yenilenme revize edilmesi hizmetidir. Bu hizmet, eski videolarınızın yeni bilgi ve görseller ile yenilenmesi güncellenmesidir. Bu hizmet, firmanızın dijital video içeriklerinin yenilenme ve geliştirme yolculuğunun tamamıdır. İçerik yönetimi ve pazarlama operasyonlarımızın bir parçası olarak, videolarınızı revize ediyor ve farklılaştırıyoruz. Videolarınızı özelleştiriyoruz ve işletmenize özel bir şekilde hazırlıyoruz.

Grafik Tasarım

Kurumsal grafik tasarımları, şirket çalışmaları içerisinde kullanılmak amacıyla üretilen yapısal yapıları, bunların bilgi özetlemesini vb. kullanılmak üzere üretilen ve herhangi bir web sitesi içerisinde yer alabilecek olan içeriklerdir. Birçok insan, ilk anda, kurumsal grafik tasarımın yalnızca bir tasarımcıya gerek duyduğu konusunda yanlış bilgi sahibidir. Ancak, durum gerçekte böyle değildir. Bu tür bir çalışma, bir tasarımcıya gerek duymasına rağmen, aynı zamanda sistematik bir yaklaşım gerektirir.

2D Animasyon

2 Boyutlu Animasyon Hizmeti; kişilerin hedef kitlesini etkilemek, satışları veya markalarını tanıtmak uğruna yapılan bir türden tanıtım yöntemidir. Animasyonların iletim yöntemi olarak görüntülü harici bir aygıta, bir internet sitesinde, bir televizyon programında, bir posterde veya bir sinema filminde görüntülenmesi mümkündür. Animasyon filmlerinde çeşitli karakterlerin yanı sıra doğal olmayan sayıda cisim ve kurallar olabilir.

3D Animasyon

3 boyutlu animasyon hizmeti; görsel bir sanatsal ürün ya da bir promosyon filmi üretmek için kullanılan bir yöntemdir. En yaygın kullanım alanlarından bazıları; marka, ürün, hizmet tanıtımları, anlatım filmleri, reklam filmleri, eğitici filmler ve edebi animasyonların yapımı için kullanılır. Ürünlerinizin, modelleme, kaplama, ışık ve sahne gibi 3 boyutlu dijital içerik ve ortamların yaratılması ve fotoğraf veya video animasyon olarak üretilme hizmetidir. İçeriklerin dijital ortamda üretilmesi sebebi ile çok yüksek görsel kalitede dijital çıktılar alabilmek bizler için mümkün.

Fotoğraf Çekimleri

Kurumsal fotoğraf çekimleri, bir kuruluşun işletme amaçlarını gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm fotoğraf ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çekilen fotoğraflardır. Kurumsal fotoğraf çekimleri, çekim yeri veya çekim türüne göre farklılık gösterir. Bazı kurumsal fotoğraf çekimleri, bir kuruluşun ürünlerini tanıtmak için çekilen reklam fotoğraflarını kapsar; diğerleri ise kuruluşun çalışanlarının veya hizmetlerinin tanıtımı için çekilen fotoğraflardır. Kurumsal fotoğraf çekimi hizmetleri, bir kuruluşun işletme amaçlarını gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm fotoğraf ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çekilen fotoğraflardır.

Kurumsal fotoğrafçılık, bir kurumun ürünlerini, hizmetlerini, çalışanlarını veya diğer özelliklerini göstermek amacıyla çekilen fotoğrafların tümünü kapsar. Kurumsal fotoğraf çekimleri, bir kuruluşun amacına uygun olarak planlanmalı ve gerçekleştirilmelidir. Kurumsal fotoğraf çekimleri, bir kuruluşun amaçlarını gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm fotoğraf ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çekilen fotoğraflardır. Kurumsal fotoğraf çekimleri, bir kuruluşun ürünlerini tanıtmak için çekilen reklam fotoğraflarını kapsar; diğerleri ise kuruluşun çalışanlarının veya hizmetlerinin tanıtımı için çekilen fotoğraflardır.

Video Çekimleri

Video çekimi hizmetleri, ürünlerinizi tanıtmak için harika bir yoldur. Bu tür bir hizmet ile, ürünlerinizi gerçek bir insanın kullanımıyla göstermenin yanı sıra, onları daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Ürünlerinizin nasıl çalıştığını ve kullanıldığını gösteren gerçek bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizi daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte, bu tür bir hizmeti kullanarak, müşterilerinizi daha fazla bilgilendirebilir ve onlarla daha fazla iletişim kurabilirsiniz.

Örneğin, bir eticaret sitesinden bir ürün satın alıyorsanız, ürünün nasıl çalıştığını görmek isteyebilirsiniz. Ancak, sitede yalnızca ürün içeriğinin bir listesi bulunur. Ürünün nasıl çalıştığı konusunda hiçbir bilgi yoktur. Şimdi, bir fotoğraf ve video çekimi hizmeti kullanarak, ürünün nasıl çalıştığını gösterebilirsiniz. Bu sayede, müşterileriniz ürünü nasıl kullanacağını ve nasıl çalışacağını bilir. Böylelikle, ürünü satın almak isteyen bir müşteri, ürünün nasıl çalıştığını görerek, ürünü satın almayı düşünür.

Drone Hava Çekimleri

Havadan drone çekimi hizmeti Türkiyenin her yerinde uygulanıyor. Bu hizmeti gereksinim duyduğunuz her konuda kullanabiliyorsunuz. İşletmenize ait tesislerinizi, ürünlerinizi, kampanyalarınızı, ürünlerinizi tanıtıcı videolarınızı, eğer ürünlerinizi online satıyorsanız, ürünlerinizi satış ortamına daha detaylı bir şekilde göstermeye yarayabilir. Çünkü satış yapacağınız alana havadan bakış açısı ile bakabilir ve ürünlerinizi göstermenizi sağlayabilir.

Havadan çekimler yapılırken öncelikle bir planlama yapılır. Planlama sırasında ise çekilecek olan görüntülerin, özellikle kampanyalarınızın reklam amaçlı olarak çekilecek olan videoların, görüntü kalitesi için gerekli olan yükseklik ve daha fazla görüntü kalitesi için gerekli olan uzaklık gibi detaylar belirlenir.

Çekimler yapılırken hedeflenen görüntülere ulaşılabilmesi için havadan drone çekimleri uygulanır. Bu sayede hedeflenen görüntülere ulaşılabilir ve görüntü kalitesi de yüksek olarak elde edilir.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi hizmeti, bir işletmenin özelliklerini, imkanlarını, ürün ve hizmetlerinin ne olduğunu, nasıl kullanıldığını anlatan profesyonel bir işletme tanıtımı filmi yapılması hizmetidir. Kurumsal tanıtım filmi hizmeti işletmelerin kurumsal yüzünü kamuoyu ve hedef kitle ile paylaşarak, marka bilinirliğini artırmalarına, yatırımcılara ve ortaklık potansiyelleri de dâhil olmak üzere işletmelerin tanınmasını, söz konusu hedef kitlelerin bu işletmelerle bağ kurmalarını amaçlamaktadır.

İşletmelerin çalışmalarına ilişkin tanıtım filmleri, markanın imajıyla ilgili pek çok önemli veri içerebilirken, markanın bir kimlik oluşturmasına ya da destek olmasına yardımcı olmaktan da söz etmek mümkündür.steriş yapan bir tanıtım filmi yapmanın, yüksek mebla kalitesine göre çekilen bir tanıtım filmi yapmanız gereken önemli bir farkı vardır. İşletmenin özelliklerinin dikkatli bir şekilde ve yaratıcı bir yaklaşımla anlatılması, izleyenlerin markanızı hangi konumda tutmaları gerektiğinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

İşletmelerin kurumsal tanıtım filmleri için danışmanlık hizmeti, işletmenin özelliklerinin ve verilerinin anlatımının yanı sıra, onların tutarlı bir bütün halinde nasıl yansıtılacağının da önemli bir rolü vardır. Örneğin, markanın işletme odaklı çalışmalarına vurgu yapılırsa, müşterilerin marka ile ilgili pozitif bir algıya sahip olacağı açıktır. Tanıtım filmleri çekiminde yüksek kalite profesyonel ekipmanların kullanılması ve profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi, markanın gösteriş yapmak yerine gerçekten yüksek kaliteli bir marka olduğunun bir göstergesidir. Kurumsal tanıtım filmi, markanın değerlerini belirler ve bu değerler çerçevesinde bütün olarak oluşturulur.

Video Düzenleme Revizasyon Hizmeti

Firmanızın marka değerlerini yansıtan ve hedef kitlelerinize hitap eden video içerikleri yaratıyoruz.şterilerinize, tedarikçilerinize ve iş ortaklarınıza karşı markanızı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Videolarınız, markanızın gerçek değerlerini yansıtmalı ve sizi diğerlerinden ayırt etmelidir.

Bu hizmetle, firmanızın değerlerini, kimliğini ve mesajını yansıtan bir video oluşturuyoruz. Videolarınızın, markanızın değerlerini yansıtmasına odaklanıyoruz. Markanız için yeni bir bakış açısı yaratıyoruz. Videolarınızın kimliğinin oluşturulmasına odaklanıyoruz. Videolarınızın, markanızın kimliğini yansıtmasına odaklanıyoruz.

Videolarınızın amacı, müşterilerinize, tedarikçilerinize ve iş ortaklarınıza karşı markanızı güçlendirmektir. Videolarınızın, markanızı diğerlerinden ayırt etmesine ve videolarınızın, pazarlama mesajınızı güçlendirmesine odaklanıyoruz.

Grafik Tasarım Dijital İçerik Üretimi

Kurumsal grafik tasarım, bir kurumun amacına yönelik olarak ürettiği ve kullandığı tüm görsel içerikleri kapsar. Bu içerikler, kurumsal kimliği yansıtan marka imajları, logolar, afişler, broşürler, reklamlar, web siteleri, sosyal medya sayfaları ve diğer görsel materyaller olabilir. Kurumsal grafik tasarım, kurumların amacına uygun olarak tasarlanmış, dikkatlice seçilmiş ve dengeli bir şekilde kullanılmış görsel içerikler ile oluşturulur.

Tasarımlar, kurumların imajını yansıtmak, satışlarını artırmak, müşterilerini etkilemek ve kurumlarını diğerlerinden ayırmak için kullanılır. Bu tasarımların amacı, kurumların hedef kitlelerine ulaşmasını ve kurumların imajlarının pozitif yönde etkilenmesini sağlamaktır. Kurumsal grafik tasarım, kurumların hedef kitlelerini etkilemek için görsel olarak etkileyici olmalıdır. Bu nedenle, kurumsal grafik tasarım için marka imajları, logolar, afişler, broşürler, reklamlar, web siteleri ve sosyal medya sayfaları gibi görsel içerikler dikkatlice seçilir ve kullanılır.

2D Animasyon

2 Boyutlu Animasyon Hizmeti, İnsanların farkındalığında yükselmenize, markanızın görünümünü güçlendirmenize ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olacak 2D animasyon filmleri yaptırabilirsiniz. Animasyonu yapacağınız ürününüzü satışa sunmak, reklam yapmak, iletişim kurmak, bilgilendirmek için kullanabilirsiniz.

Kurumsal kimlik için özel tasarlanmış profesyonel animasyonlar ile, kurumunuzun tanıtımını yapabilir ve kurumsallık kazanabilirsiniz. Profesyonel animasyon sayesinde, kurumunuz her kesime hitap edebilir ve daha etkili bir şekilde reklam yapabilirsiniz. İşletmeniz için olağanüstü fikirler sunan kreatif ekibimiz ile siz de en iyi hizmeti alabilirsiniz.

3D Animasyon

3D animasyon, bir nesnenin dijital ortamda 3 boyutlu olarak resmedilmesi ve uygun dijital ortamlarda hareket animasyon yapma hizmetidir. Animasyon hizmeti, önceden bir dizi 3 boyutlu modellemeye ihtiyaç duyar, ürünlerinizin veya tesislerinizin üç boyutlu modellemeleri 3D programlarda çizimleri ve yüzey kaplamaları yapılarak, uygun dijital ışık ve dijital sahnelerde hareket kazandırılarak dijital kameralarla çekimleri yapılarak, kurumların ihtiyaç duyduğu yüksek kalite video animasyon tanıtım video içeriklerine sahip olabilirsiniz.

Bazı projelerde, profesyonel çekim ekipmanları, çekim stüdyosu, profesyonel ekip, zaman, mekan ve koşullar uygun olmayıp maddi olarak da yüksek fiyatlardan dolayı; projenin masabaşında dijital ortamda üretilmesi zaman ve fiyat olarak çok daha uygun olabilir.

İşletme, yeni bir ürün piyasaya sürmeyi planlıyorsa, bunu tanıtmak ve önceden test etmek için bu hizmeti kullanılabilir. Bir yatırımcı, sektörü henüz üretim yapmadan izleyebilir ve ürünün nasıl kullanılacağının bir video işlemesini görebilir. Bu sayede yatırımcıya zaman kazandırır.