Kurumsal Website, Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal Website yaptırmaya karar verdiğiniz zaman beklentilerinizi en iyi şekilde yerine getirecek bir yazılım firmasıyla ile çalışmalısınız. Aksi takdirde sitenizi bir daha yapmanız gerekecek ve bunun için çok uzun süre beklemek zorunda kalacaksınız. Daha sonra siteden beklentilerinize cevap verememe gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden web sitenizin yapımını üstlenen firmalar/kişiler konusunda, dikkatli bir şekilde hareket etmelisiniz.

Kurumsal siteler yalnızca estetik olarak değil aynı zamanda işlevsel olarak da çok önemlidir. Sitenizin estetik olarak çok yüksek bir kalitede olmasına karşın işlevselliği yüksek değilse ziyaretçileriniz sitenize girmek istemez.

Kurumsal website yazılım hizmetleri sadece işletmeler için değil, aynı zamanda bireysel kullanıcılar için de önemlidir. Bireysel kullanıcılar, kurumsal sitelerin yalnızca işletmeler için yapıldığını düşünürler ve bu yüzden bu tür sitelerden uzak dururlar. Ancak, gerçekte bireysel kullanıcılar için de kurumsal website yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Hedefimiz sizin başarınızla büyümek. Dolayısıyla size sunduğumuz
her bir hizmet kendi firmamızın kimlik oluşumunu desteklemekte ve farkımızı ortaya çıkartmaktadır.

PAKETLERİ KARŞILAŞTIRIN

Website

Başlangıç
 • Standart Tema
 • Alan Adı
 • Hosting
 • SSL Sertifikası
 • Mobil Uyumluluk
 • 3 Adet Özgün Hizmet Makalesi
 • Google Business Kayıt
 •  

Website

Gelişim
 • Kişiselleştirilmiş Tema
 • Alan Adı
 • Hosting
 • SSL Sertifikası
 • Mobil Uyumluluk
 • 5 Adet Özgün Hizmet Makalesi
 • Google Business Kayıt
 • SEO Optimizasyonu

Website

Profesyonel
 • Konsept Tasarım
 • Alan Adı
 • Hosting
 • SSL Sertifikası
 • Mobil Uyumluluk
 • 7 Adet Özgün Hizmet Makalesi
 • Google Business Kayıt
 • SEO Optimizasyonu
KAMPANYA

Başlangıç

Gelişim

Profesyonel

Alan Adı

Hosting

Kurumsal E-Mail

10

25

50

Trafik (Bandwith)

SSL Sertifikası

Online Yedekleme

Offline Yedekleme

Mobil Uyumluluk

Maks. Sayfa Sayısı

5

25

50

Revizyon Desteği

7 Gün

15 Gün

30 Gün

Tema

Standart Tema

Kişisel Tema

Konsept Tasarım

SIKÇA SORULAN SORULAR

Web sitesi, bir kurumun, markasının, ürününün, hizmetinin veya kurumun gösterdiği diğer bilgilerin, logo ve renklerin internet ortamında kullanıcılar tarafından görülebilen, değiştirilebilen, yönlendirilebilen, ziyaretçilere bilgi aktarabilen, dağıtılabilen, sürekli olarak güncellenebilen bir platformdur.

Web sitesi sahibi olmak için, markanın veya kurumun, adına tescillenmiş veya kiralanmış bir domain (örneğin: www.google.com) adresi olması gerekir. Domainin, bir web server üzerinde bağlı olduğu bir hosting hesabının olması ve bu hizmetin, bir yazılım firması tarafından kodlanmış bir web programı (website) yoluyla değerlendirilmesi gerekir.

Kurumsal bir web sitesi olmak için domain adresinin tescilli olması, hosting hizmetinin sağlanması ve bir programcı tarafından kodlanarak internet üzerinde yayınlanması gerekir. Bu işlemin dışında bir domain adresinin, bilgisayar dışında bir noktada bulunan bir web server üzerinde bağlı olduğu bir hosting hesabının olması ve bu hizmetin, bir yazılım firması tarafından kodlanmış bir web programı (website) yoluyla değerlendirilmesi gerekir.

Kurumsal web sitesi yapılması işlemi, bir yazılım firması tarafından yapılmaktadır. Kurumsal web sitesi yapım işlemi, bir domain adresi (Alan Adı) tescili, bir web server (Hosting) ve web sitesinin tasarımı ve yazılım süreçleri de dahil edildiğinde üç aşamayı içerebilir.

Kurumsallaşmanın önemi günümüzde her geçen gün artmaktadır. Kurumsallaşmanın temel amacı, daha kalabalık bir kitleye ulaşılabilmesidir. Bu da sadece reklamlarla olmaz. Kurumsal bir web sitesinin olması, kitle bazlı olarak daha fazla müşteriye hizmet verilmesini sağlayabilir. Kurumsallaştıktan sonra yapılan yatırımlar, kurumsal bir web sitesi yapma yatırımı olduğu sürece, karşılığını garantilediği gibi çok fazla kazanılır.

Kurumsal siteler kullanıcılarının güvenini kazanmalı ve onları bilgilendirmelidir. Ayrıca, kurumsal siteler kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için yapılmalıdır.

Kurumsal web siteleri için yazılım hizmetlerini ve satışını yapan bir firma seçilmelidir.

Kurumsal web sitesi, bir kurumun, markasının, ürününün, hizmetinin veya kurumun gösterdiği diğer bilgilerin, logo ve renklerin internet ortamında kullanıcılar tarafından görülebilen, değiştirilebilen, yönlendirilebilen, ziyaretçilere bilgi aktarabilen, dağıtılabilen, sürekli olarak güncellenebilen bir platformdur.

Kurumsal sitelerin yapımı süresi, siteye eklenecek içerikler ve özellikler ile birlikte değişkenlik gösterebilir. Bazı siteler birkaç hafta içerisinde tamamlanabilirken, bazıları ise birkaç ay sürebilmektedir.

Kurumsal websiteleri genellikle sürekli yayında tutulur. Bazı durumlarda, bazı sayfalar güncellenmeye veya kaldırılmaya tabi olabilir.

Kurumsal sitelerin yapımı için ne kadar bütçe ayırılması gerektiği, sitenin ihtiyaçlarına göre değişir. Basit bir kurumsal sitesi için 10.00020.000 TL bütçe ayırılabilir. Daha karmaşık siteler için ise 100.000 TL ve üzeri bütçe ayırılabilir.

Websitesi satın alımı yapan müşterilerimizden Hosting ücreti alınmamaktadır. * 1 yılın sonunda, yenileme yapmak isteyen firmalar, sadece cüzi bir yenileme ücreti ödeyerek, web sitelerinin barınma hizmetinin süresini 1 yıl daha uzatmış olurlar.

Website, görsel ve yazılı içerikleri bir araya getirerek bir internet sitesidir. Bu içerikleri oluşturmak için, web sitenizi oluşturmak için gerekli olan bir web sitesi tasarımcısı ve bir web sitesi kodlamacısı gerekir.

Website yapımı, web sitenizi oluşturmak için gerekli olan bir web sitesi tasarımcısı ve bir web sitesi kodlamacısı gerektirir. Tasarımcı, sitenizin görünümünü ve işlevselliğini oluşturur. Kodlamacılar ise, sitenizin işlevselliğini sağlamak için gerekli olan kodları yazar.

Website yapımında, web sitenizi oluşturmak için gerekli olan bir web sitesi tasarımcısı ve bir web sitesi kodlamacısı gerekir. Tasarımcı, sitenizin görsel tasarımını oluşturur. Kodlamacılar ise, sitenizin işlevselliğini sağlamak için gerekli olan kodları yazar.

– Kurumsal bir web sitesi, bir marka veya bir kurumun, marka kimliğini bütün dünya üzerinde göstermesini sağlar.

– Kurumsal bir web sitesi, bir markanın veya bir kurumun kimliğinin aksamadığını, markanın kişisel bir tavrının olmadığını, markanın güvenilir olduğunu gösterir.

– Kurumsal bir web sitesi, bir markanın veya kurumun kendi markasını kontrol edebilmesine olanak sağlar.

– Bir web sitesinin olması, elektronik ticaret imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun referanslarının çoğaltılabilir.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun markasının, hedef kitlesinin özelliklerine göre, bütün dünya üzerinden hedeflenebilme imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun markasının, hedef kitlesinin özelliklerine göre, çeşitli lokasyonlara göre hedeflenebilme imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun markasının, hedef kitlesinin özelliklerine göre, çeşitli zamanlara göre hedeflenebilme imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun markasının, hedef kitlesinin özelliklerine göre, daha fazla farklı site üzerinden hedeflenebilme imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun markasının, hedef kitlesinin özelliklerine göre, daha fazla farklı mecraya göre hedeflenebilme imkanı sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir marka veya kurumun, marka kimliğinin aksamadığını, markanın kişisel bir tavrının olmadığını, markanın güvenilir olduğunu gösterir.

– Bir web sitesi, bir markanın veya bir kurumun, kendi markasını kontrol edebilmesine olanak sağlar.

– Bir web sitesi ile, bir markanın veya kurumun referanslarının çoğaltılabilir.