Google Ads Nedir?

Google Ads, e-ticaret sitelerinizin reklamını Google aracılığıyla yapmanıza olanak sunan bir sistemidir. Bu hizmeti yalnızca Google vermese de Türkiye’de en çok tercih edilen arama motoru Google olduğu için Google Ads sık kullanılan bir reklam sistemidir. E-ticaret işletmelerinizin büyümesine katkı sağlar.

E-ticaret sitelerini görünür kılmak ve çeşitli aramalarda göz önüne çıkartmak için Google Ads hizmeti verilmektedir. Ziyaretçiler arama yaptıklarında, sitenizdeki bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak Google Ads sitenizi ziyaretçilerin önüne sunar. Sizin de müşterilerinizle iletişime geçmenizi kolaylaştırır. Bu sayede hem e-ticaret sitenizin hem de ürün veya hizmetlerinizin reklamını yapmış olursunuz.

Hedefimiz sizin başarınızla büyümek. Dolayısıyla size sunduğumuz
her bir hizmet kendi firmamızın kimlik oluşumunu desteklemekte ve farkımızı ortaya çıkartmaktadır.

google ads

Reklam Yönetimi
  • Hesap Kurulumu
  • Strateji Oluşturma
  • Anahtar Kelime Analizi
  • Maliyet Planı
  • Rakip Analizi
  • Youtube, Adwords & Adsense Reklamları
  • Danışmanlık
  • Raporlama
  • Hizmet Süresi (30 Gün)
KAMPANYA

Reklam Yönetimi

Hesap Kurulumu

Strateji Oluşturma

Maliyet Planı

Anahtar Kelime

Hedef Kitle Analizi

Rakip Analizi

Youtube Reklam Videosu

5-10 Saniye

Danışmanlık

30 Gün

Raporlama

30 Gün

Hizmet Süresi

30 Gün

SIKÇA SORULAN SORULAR

Seo, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

Aslında bu sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmekte. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 Hafta ile 3 Hafta arasında bu süre değişebilmektedir.

Hayır hiçbir risk içermemektedir. SEO çalışmalarımızın hepsi özgün bir şekilde üretilmektedir. Tüm çalışmalarımız site kalitesini arttırmaya yönelik planlanmakta ve uygulanmaktadır. Çalışmalarımızda önceliğimiz; müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu sorunun ne yazık ki tam bir cevabı yok, fakat bugüne kadar yaptığımız çalışmalar göstermekte ki; genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 AY ile 3 Ay arasında sürmektedir.

Hiçbir şekilde aynı sektörden 2 farklı firma için çalışma gerçekleştirmeyiz.

İlk sayfaya çıkma süresi kelime ve seo hizmeti istediğiniz siteye göre değişiklik göstermektedir. Şu ana kadar yaptığımız Google Optimizasyon çalışmalarının başarıya ulaşması 5 gün ile 4 ay arasında değişiklik göstermiştir. Her müşterimizle 6 ay içerisinde ilk sayfaya çıkarılmaması durumunda ücretin tamamı geri ödenecektir şeklinde sözleşme yapılmaktadır.

Hayır, Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.